Viertal speelt gelijk

Viertal speelt gelijk

#

De dag voor Sint-Maarten werd er gespeeld in de viertallencompetitie door Arie, Bernard, Jasper en Gerwin. Na een goed begin en de winst op HSC Stork in Ronde 1 (helaas zonder Gerwin, want die was verhinderd) was nu SG Max Euwe uit Enschede de tegenstander.

Qua niveau deden de teams niet onder aan elkaar en dit was terug te zijn op de borden, waarbij het ook allemaal gelijk op ging.

Voor Arie en Bernard was dit voldoende, want beide speelde uiteindelijk gelijk zonder dat ze beter stonden op het moment van gelijk spelen.

Gerwin verloor in een gelijk opgaande partij een pion. Hij vocht nog voor remise, maar in tijdnood maakte hij een klein foutje met grote gevolgen en helaas een verlies.

Dit verlies werd door Jasper goed gemaakt doordat hij wist te winnen. Hij won in de partij een kwaliteit, maar moest nog goed uitkijken voor eventuele aanvallen. Na afruil van de torens kon Jasper het uitspelen naar de winst.

Door het gelijke spel (2-2) blijft het viertal boven aan staan in de competitie.