Schakers Hardenberg met lege handen

Foto: team 2 mist promotie in clubgebouw 'De Pothof '

In een hectisch seizoen, waarin Hardenberg 1 werd geconfronteerd met puntenaftrek vanwege Coronaperikelen, was het des te knapper dat zei op de slotdag nog kans maakten op promotie. In een competitie met ondermeer de vertegenwoordigde wereldkampioenen Spassky en Max Euwe,  waren het uiteindelijk de Enschedeërs die hier een stokje voor staken. Max Euwe speelde zoals het Nederlands elftal, waarbij Hardenberg 1 het A-team trof en nipt verlooor, 4,5-3,5.  Ook  Team 2, dat een tree lager in de landelijke 4e klasse uitkomt, greep op de slotdag naast de prijzen. Het 'jeudige' Hardenberg , bijgestaan door de Coevordense juniorenkampioenen en zussen Waardenburg, steeg boven zichzelf uit. Het spannende slotoffensief strandde zaterdag helaas, waardoor een gelijkspel het hoogst haalbare werd. Na afloop werd druk gespeculeerd wie het benodigde halve punt deze compettite heeft laten liggen, maar al snel was er berusting. Toch zijn er enkele schakers gebrand op revanche. Zij kijken reikhalzend uit naar volgend seizoen. Tot die tijd zal de honger gestild moeten worden tijdens de clubavonden op dinsdag- en vrijdagavond. Daar is vanaf 19:45 uur ook ruimte voor instroom van thuisschakers of geinteresseerden.