NK-Kwalificatietoernooi SBO - 4 september 2021

Dit jaar is de opzet van het NK Schaken anders dan in voorgaande jaren. 
 

Tot de knock-out fase ((15 tot 23 oktober in Hoogeveen) wil de KNSB vijf regionale kampioenen toelaten. Omdat de speellocatie Hoogeveen is, zal de NOSBO kampioen direct geplaatst zijn. Voor de overige 12 regionale kampioenen is er op 25 en 26 september een Zwitsers kwalificatie toernooi. Dit toernooi zal op een nader genoemde locatie of online gespeeld worden. De beste 4 plaatsen zich hierbij voor het NK in Hoogeveen.

Afgelopen seizoen  is er  geen SBO-pk georganiseerd en we hebben (nog) geen SBO-kampioen. 
Om deze alsnog te kunnen bepalen willen we als SBO op 4 september een kwalificatietoernooi  (laten) organiseren.

Elke vereniging kan 2 deelnemers afvaardigen (bij voorkeur de kampioen en de vice-kampioen). 
De winnaar van toernooi mag zich dan SBO-kampioen 2020/2021 noemen en is gekwalificeerd voor het NK.