Hardenberg uit de SBO cup

#

Het is de trotse tweevoudig finalist niet voor het derde jaar in succesie gelukt de finale te bereiken. Lonneker ratingtechnisch superieur,(+300 gemiddeld)  bleek ook op de borden over  meer bagage te beschikken. Veel scheelde het niet overigens, Gerwin haalde knap remise en Marten won zelfs. Arie en Rutger hadden het moeilijk tegen tweering beschikten. Rutger had, mits hij geen pion blunderde waardoor hij in tijdnood kwam, rustig af kunnen wikkelen richting remise. Dan en alleen dan was er daarna via vluggeractie kans geweest om een ode te brengen aan Houdini. Wij feliciteren Lonneker met deze overwinning.

Volgende
Gerelateerde berichten
Hardenberg bekert verder
Hardenberg wint van Winterswijk in poule A. Peter en Richard winnen, Caroline en Jan spelen remise.…
Lonneker uitgeschakeld
Op vrijdagavond werden de finalisten van de landelijke bekercompetitie uit Lonneker door Hardenberg…
Hardenberg uit de KNSB beker