Deelnemerslijst

Vrijdag 15 februari 12.30 uur:

1. Rutger Hesselink SV Hardenberg
2. Mark Benninga SV Hardenberg
3. Leo Klapwijk SV Hardenberg
4. Bernard van Lenthe SV Hardenberg
5. Marc Makkinje SV Hardenberg
6. Steven v/d Mheen SV Hardenberg
7. Arif Rachman SV Hardenberg
8. Joan Reinders SV Hardenberg
9. Han Rook SV Hardenberg
10. Dinand Wilps SV Hardenberg
11. Arie van Wageningen SV Hardenberg
12. Richard Hendriks SV Hardenberg
13. Peter Mijnheer SV Hardenberg
14. Amanj Hussein Recreactieschaker
15. Caroline Slingerland SV Hardenberg
16. Arie Spuij SV Hardenberg
     
18. Alvin Jutba SV Almeo
19. Hans Molenveld SV Almelo
20. Christal Jutba SV Almelo
21. Milan Voorbergen Mat-Ador (Wierden)
22. Ferald van Loo Rijssen
23. Hugo Cassimon Antwerpen
24. Ynse Winter Minerva (Hengelo)
25. Harm Winter Minerva (Hengelo)
26. Leo Spaans Hoogeveen
27. Arjen Meijeringh ESG Emmen
28. Hendrik de Groot LOS (Groningen)
29. Hans Hut ESG (Emmen)
30. Dick Warmelink -
31. Evie Warmelink -
32. Afram Malki SV Almelo
33. Evert Hondema ESG (Emmen)
34. Raymond Hof ESG (Emmen)
35. Jasper Hamhuis SV Hardenberg
36. Marten Zwaagstra SV Hardenberg
37. Ilja Schneider (IM) SF Berlin
38. Jan Bouwhuis Almelo
39. Frank Buchenau Lister Turm Hannover
40. Fred Slingerland  (IM) Oegstgeest '80
41. Tom Hop HZP Ommen
42. Marcel Struik ESG (Emmen)
43. Thomas Weitkamp Enger-Spenge (Duitsland)
44. Dirk Niehaus Enger-Spenge (Duitsland)
45. Achim Buendgen SG Max Euwe (Enschede)
46. Arnold Frijling -
47. Jan van Os ESG Emmen
48. Arjen Kuindersma Zuidwolde
49. Henk Vosmeijer Meppel
50. Barth Plomp ASV
51. Stefan Spekreijse MSV (Meppel)
52. Henk v/d Meer Groninger Combinatie
53. Alexander van Setten MSV (Meppel)
54. Jaap Vogel ASV
55. Ellis Vogel de Graaf -
56. Simon Nagelmaeker H.E.C. (Haaksbergen)
57. Stephan Broertjes Het Kasteel (Coevorden)
58. Torben Schulze Hannover
59. Jaap Ham Groninger Combinatie
60. Vladimir Epishin (GM) Rusland
61. Wesley Tabak Het Kasteel (Coevorden)
62. Lisanne Waardenburg Hardenberg / Coevorden
63. Feline Waardenburg Hardenberg / Coevorden
64. Lars van Schooten Mat-Ador (Wierden)
65. Ilja Tardijn -
66. Albert Waterink Recreatie
67. Gerrit-Jan te Bokkel SG Max Euwe (Enschede)
68. Annelies van den Heuvel Groninger Combinatie
     
70. Etiën Alssema E.N.O. (Nijverdal)
71. Jeroen Bottema Hoogeveen
72. Mila Bottema Hoogeveen
73. Hing Ting Lai (IM) Het Zwarte Schaap
74. Andre Langendijk SG Max Euwe (Enschede)
75. Marcelis van Holst ESG Emmen
76. Reinhard Paul SV Hellern
77. Alexander Brunner Hagener SV
78. Sophia Brunner Hagener SV
79. Christian Richter (IM) SV Werder Bremen
80. Robert Crompvoets Almelo
81. Jasper Mijnheer Groninger Combinatie
82. Dinant Postma SG Max Euwe (Enschede)
83. Henk Pompstra Groninger Combinatie
84. Ewoud de Groote BSG (Bussum)
     
86. Fabian Stotyn Lonneker
87. Niklas Brinkers Lonneker
88. Lars ter Stal Nordhorn-Blanke
89. Jan Willem Timmerman Almelo / Max Euwe
90. Yannic Husers Almelo
91. Tristan v/d Tuin Almelo
92. Andries Mellema Hoogeveen
93. Lucas van Foreest (GM) Het Zwarte Schaap
94. Mark van Essen E.N.O. (Nijverdal)
95. Edwin de Jonge Hoogeveen / Almelo
96. Jasper Kamphuis SG Max Euwe (Enschede)
97. Ethan Waterink Recreatie
98. Raymond Pullen Recreatie
99. Niels Voortman E.N.O. (Nijverdal)
100. Herman Voss ESG (Emmen)
101. Jonas Hilwerda SG Staunton

 

Submenu

Laatste nieuws