Deelnemerslijst 2020

Vrijdag 14 februari   16.30 uur

1. Joan Reinders Hardenberg
2. Fred Slingerland (IM) Oegstgeest 80
3. Jaap Ham Groninger Combinatie
4. Yannic Husers Almelo
5. Jan Bouwhuis Almelo
6. Barth Plomp ASV
7. Vladimir Epishin (GM) Lingen
8. Marten Zwaagstra Hardenberg
9. Cassimon Hugo Antwerpen
10. Achim Bündgen SG Max Euwe (Enschede)
11. Henk v/d Meer Groninger Combinatie
12. Peter Mijnheer Hardenberg
13. Albert Waterink Recreatie
14. Bernard van Lenthe Hardenberg
15. Arie Spuij Hardenberg
16. Caroline Slingerland Hardenberg
17. Richard Hendriks Hardenberg
18. Vigen Boghossian HSC-Stork (Hengelo)
19. Wahe Boghossian HSC-Stork (Hengelo)
20. Gerrit-Jan te Bokkel SG Max Euwe (Enschede)
21. Ynse Winter Minerva (Hengelo)
22. Harm Winter Minerva (Hengelo)
23. Dirk Niehaus SG Enger-Spenge
24. Thomas Weitkamp SG Enger-Spenge
25. Marc Makkinje Hardenberg
26. Feline Waardenburg Hardenberg / Coevorden
27. Marlinde Waardenburg Hardenberg / Coevorden
28. Amanj Hussein Recreatie
29. Veronique Kochetov -
30. Daan Noordenbos Groninger Combinatie
31. Han Rook Hardenberg
32. Jasper Hamhuis Hardenberg
33. Johan Leiding Recreatie
34. Alvin Jutba Almelo
35. Christal Jutba Almelo
36. Erik Mijnheer Almelo
37. Thomas Beerdsen (IM) MuConsult Apeldoorn
38. Mark Benninga Hardenberg
39. Bart Veurink Hardenberg
40. Roelof Top Coevorden
41. Mark Dunnewind HZP Ommen
42. Geon Knol Assen
43. Rutger Hesselink Hardenberg
44. Lisanne Waardenburg Hardenberg / Coevorden
45. Annelies v/d Heuvel Groninger Combinatie
46. Ben Poelstra Almelo
47. Rogelio Lujan Garcia Almelo
48. Joop Mengels SG Max Euwe (Enschede)
49. Steven v/d Mheen  
50. Stephan Broertjes Coevorden
51. Nanne van Foreest Groninger Combinatie
52. Machteld van Foreest Groninger Combinatie
53. Milan Voorbergen Mat-Ador (Wierden)
54. Peter van Bart SG Max Euwe (Enschede)
55. Jaap Vogel ASV
56. Henk Brons Hardenberg
57. Jimmy Geboers Garde Soerendonk (Belgie)
58. Wesley Tabak Coevorden
59. Tim Loos Groninger Combinatie
60. Jan Willem Timmerman Almelo
61. Ferald van Loo Rijssen
62. Klaus Briesemeister SV Lingen von 1959
63. Arnd Los -
64. Robert Crompvoets Almelo
65. Lucas van Foreest (GM) Sissa
66. Jayden Breider Almelo (jeugd)
67. Tijmen Hofstra Leek
68. David Berendsen Krimpen a/d IJssel
69. Johan op den Dries E.N.O. (Nijverdal)
70. Hans Molenveld Almelo
71. Erik Eikenaar E.N.O. (Nijverdal)
72. Floris Buijnsters Minerva (jeugd)
73. Christian Richter (IM) Werder Bremen
74. Reinhard Paul Hellern
75. David Formanoy Minerva (jeugd)
76. Jasper Kamphuis Max Euwe (Enschede)
77. Ruud Wille ASV
78. Levi Sekema Staunton
79. Hing Ting Lai (IM) Wijker Toren
80. Klaas-Jan v/d Vinne Het Zwartewater
81. Haaye Tiggelaar Het Zwartewater
82. Sander Wage SC v/d Linde
83. Peter Formanoy Recreatie
84. Christian Scho Max Euwe (Enschede)
85. Ethan Waterink Recreatie
86. Etien Alssema E.N.O. (Nijverdal)
87. Jonas Hilwerda Philidor 1847
88. Niels Voortman E.N.O. (Nijverdal)
89. Jan Nijland Recreatie
90. Ilja Schneider (IM) Hannover
91. Olga Ivanova Hannover
92. Tobias Vöge HSK Lister Turn
93. Ewoud de Groote BSG
94. Carlos Preuter Pers. lid KNSB
95. Sipke Ernst (GM) Groninger Combinatie
96. Egbert Gorter Almelo
97. Martin Krämer (GM) ??? Schachfreunde Berlin 1903
98. Benno de Jongh LOS
99. Jeroen Bottema Hoogeveen
100. Mila Bottema Hoogeveen

 

Laatste nieuws

19 jun. 2020 12:53
27 apr. 2020 11:47
#
11 mrt. 2020 13:36